מלכי טובמן - צילום של סיפור חתונה אישי שלך !גישה אישית ומקצועי לכל לקוח , ארגון צלמים לאירוע שלך תמונות ווידאו ,עזרה בהכנת צילום,טיפים לכלה.
אפשר גם 
 להזמין צלום ילדיםומשפחה, סרטוני וידאו,קליפים, בוק בת בר מצווה,

 

מספקת שירות צילום אירועים בירושלים ואת השירותים הבאים:
צילום לאירועים בירושלים
צילום לבר מצווה בירושלים
צילום לחתונה בירושלים
צילום לבת מצווה בירושלים
צילום לברית בירושלים
צילום לבריתה בירושלים
צילום לאירועים עסקיים בירושלים
צילום ליום הולדת בירושלים

 

מלכי טובמן
054-6255272
תחומי התמחות
 
צילום ארועים
אירועים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, בין אם שלנו או של הסובבים, הזכרונות שהם מייצרים גורמים לנו להישען אחורה ולנסות לחזור לתחושות שחווינו באותם רגעים. בצילומים אני מנסה לתפוס את כל הרגעים האלו שמתרחשים לשנייה ונשארים בזכרון לעד. בעזרת זוויות ותאורה נכונה ניתן לתת אופי לתמונה ולהפוך אותה למיוחדת.
צילומי הריון
תקופת ההריון מיוחדת מאוד בחייך. זו הבטחה של חלומות חדשים וחיים חדשים. את מצפה לזה יותר מכל דבר אחר. נצירת הרגעים האלו דרך האמנות שלי הינה כבוד גדול עבורי. נוכל לצלם את התמונות בסביבה הטבעית שלך בבית, או להשתמש באולפן לצורך תאורות ותפאורות לבחירתך.
צילום תינוקות
שנתו הראשונה של תינוקכם היא תקופה מדהימה, מלאה בשינויים והזדמנויות רבות לצילומים מיוחדים. בכל אבן דרך שתבחרו לתעד - רגעים ראשונים אחרי הלידה, גיל שלושה חודשים, שמונה חודשים ויום ההולדת הראשון אדאג שיהיו לכם תמונות לנצור לנצח, יצירות שילדכם יתרפקו עליהן בבגרותם.
צילום ילדים
המטרה שלי בצילום ילדים היא לייצר תמונות טבעיות ורגועות של הילדים שלכם, ללכוד את אישיותם ולספק זכרונות לרגעים בילדות, הן עבורכם והן עבורם לשנים הבאות. צילום בסביבה הטבעית שלהם משקף את מי שהם ומתעד אותם במקומות האהובים עליהם ובצילום סטודיו ניתן להתמקד ולהפיק את המירב מהאור והתנאים סביב.
צילום משפחה
צילום משפחתי יכול להיות מצומצם - משפחה גרעינית, שני אחים, אמא וילד, אבא ותינוק, או מורחב - בני דודים, סבים, סבתות וחיות המחמד. כל משפחה מיוחדת במינה, תהא לי הזכות ללכוד ולצלם את הדברים שמייחדים את משפחתכם והרגע המחבר את כולכם יחד.
צילומי אופנה
אם אי פעם חלמתם על צילומים ברמה של קטלוג אופנה, זו ההזדמנות שלכם. ניתן לצלם בסטודיו בעזרת תפאורה ותאורה, או לצאת לצילומי חוץ בעלי קונספט יצירתי שיוכלו להתאים לאווירה שברצונכם להציג.
צילום אדריכלי ועיצוב פנים
אדריכלות משמשת כלי לביטוי עמדתך האמנותית כאדריכל. הצילום לוקח את המבנה צעד אחד קדימה. בעזרת מניפולציות של נקודות המבט השונות בצילום, ניתן להבליט את האלמנטים החשובים והמעניינים של המבנה. בין אם מדובר בצילום פנימי או חיצוני, בעזרת היכולות והניסיון שלי ניתן לייצר תמונות מדהימות מזוויות שעין רגילה לא מצליחה לראות.
צילום מזון
צילום מזון ואוכל יכול לגרום לאדם תחושת רעב, לשכנע סועד להזמין מנה מסוימת או לעודד רכישת ספרי אוכל ומתכונים. לא פשוט להעמיד מצלמה מול צלחת ולהגיע לתוצאות שישדרו את מטרתנו. בעזרת הניסיון והציוד המתאים אגיע לתמונות מדהימות בעזרתן הצופים יתחברו יותר לאמנות הקולינרית שלך.
צילומי סטודיו
צילומי סטודיו משמשים למגוון רחב של מטרות. החל מצילומי דוגמנות, צילומים רשמיים ועד צילומי מוצר. ניתן להשתמש בתאורה מלאכותית, משחקי אור וצל וניתן להרכיב תפאורה לפי בקשתכם. אדריך ואשתף אתכם כיצד נוכל להבליט את החלקים החשובים באובייקט בכדי לייצר תמונות שישרתו את המטרה העסקית, האישית או כל צורך אחר.

 

MALKI TOVMAN

artphotographs studio

07-icone-whatsapp-messenger-600x600.png

ניתן ליצור קשר